Jste-li nešťastným majitelem zastaralých stránek, které se vám již sotva zobrazují, přes mobil už vůbec. Nabízíme opravu i redesign vašich webových stránek.

Po shlédnutí stavu a obsahu Vám vytvoříme nezávaznou cenovou kalkulaci, na nové stránky nebo na opravu původních.

Stejnou službu provádíme v případě zavirovaných stránek – v tomto případě se snažte objednat opravu stránek co nejdříve to jde, a to z těchto důvodů:

 • Možnost využít obnovení stránek ze zálohy je časově omezená. Většina webhostingů nabízí využití záloh např. po dobu tří měsíců. Starší verze záloh se poté nenávratně mažou. Poslední nezavirovaná verze stránek může být zrovna ta nejstarší záloha.
 • Pokud máte web zavirovaný delší dobu, vyhledávače budou vaše stránky i nadále označovat za nebezpečné. Zbavte se této nálepky co nejdříve, nebo jí předejděte.

Všechny naše balíčky i rekonstrukce stránek zahrnují na jeden rok službu Správa a zabezpečení stránek. Po roce se rozhodnete, zda chcete v této službě pokračovat za poplatek nebo jestli se o své stránky chcete dál starat sami.

V ceně je také základní servis vztahující se k provozu internetových stránek, a 4 hodiny konzultací či úprav. Může se stát, že budete potřebovat některé informace aktualizovat.
Pokud to bude nutné, pomůžeme vám přesunout stránky na jiný webhosting. Máme dlouholetou dobrou zkušenost například s těmito poskytovateli hostingu:

forpsi.com

svethostingu.cz

cesky-hosting.cz

exon.io

Cena se nejčastěji pohybuje v rozmezí o 800 Kč do 5 000 Kč, podle náročnosti.

 • Všechny naše stránky jsou plně responzivní – to znamená, že fungují na 100% i přes mobilní telefony a tablety.

Objednávka / dotaz na opravu stránek:

  Máte-li raději telefonický hovor, zavolejte rovnou na toto číslo: +420 702 168 028.

  Mohlo by se vám také líbit...

  Napsat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *